Viga Viga 50113 Puzzle - jak rośnie kogucik

Symbol: 1564

Nasze puzzle pomogą rozwijać motorykę, logiczne myślenie, kreatywność. Dziecko odkrywając kolejne etapy wzrostu i zmian jakie zachodzą w otaczającym go świecie zapragnie poznawać je bardziej.

Brak towaru

42.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 9.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.41 kg
EAN 6934510501136

Viga 50113 Puzzle - jak rośnie kogucik

Firma Viga prezentuje nowość - Jak rośnie kogucik? Puzzle czterowarstwowe które przedstawiają kolejne stadia rozwoju od jajka do kogucika. Nasuwa się tu odwieczne pytanie.... Co było pierwsze jajko czy kura? Puzzle przedstawiają  następujące stadia rozwoju - pierwszy etap jajko - Każde dziecko z pewnością wie czym ono jest- lecz może nie do końca zdaje sobie sprawę jaka moc drzemie w tak niepozornym jajku. Drugie stadium- z jajka wykluwa się kurczaczek. Etap trzeci- kurczaczek rośnie- staje się młodym kogutem - który już zaczyna co rano budzić całe gospodarstwo swoim głośnym KUKURYKU!. Ostatnia warstwa puzzli to dorosły kogut - piękny, kolorowy budzący podziw na podwórku... Pokażmy dziecku jakim cudem jest życie- Puzzle z pewnością pozwolą w prosty sposób przedstawią rozwój a także wzbudzą chęć do poznawania świata. Zachęcając dziecko do opowiadania historyjek - jak z jajka powstaje kogut, zabawka pobudzi młodego odkrywce do wypowiedzi - samo stworzy własną historię opowiadającą przygody jajka na wsi...

Nasze puzzle pomogą rozwijać motorykę, logiczne myślenie, kreatywność poprzez różnorodną możliwość  zastosowania... ogranicza Nas tylko wyobraźnia.  Dzieci posiadają bogatą wyobraźnię pozwólmy im ją rozbudzić. Dziecko odkrywając kolejne etapy wzrostu i zmian jakie zachodzą w otaczającym go świecie zapragnie poznawać je bardziej.

Elementy układanki są idealne dla małych rączek dzięki czemu nauka nigdy się nie znudzi. Takie ćwiczenia to doskonałe przygotowanie do przyszłej edukacji przedszkolnej jak i wspólna zabawa z dzieckiem.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze drewniane zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Z tej serii posiadamy także - „Jak rośnie motylek" i „Jak rośnie żabka"

DANE TECHNICZNE

Wymiar produktu:

  • dł: 180mm x wys: 13mm x szer: 180mm

Wymiary opakowania:

  • dł: 240mm x wys: 30mm x szer: 250mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia