About us

Produkty Milly Mally cechują się wysoką jakością, o którą szczególnie dbamy od początku działalności naszej firmy. Chcemy, aby dzieci korzystające z naszych wyrobów, mogły się cieszyć nimi jak najdłużej, a to wszystko będąc całkowicie bezpiecznymi.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty, których otrzymanie wymaga przejścia najbardziej restrykcyjnych testów bezpieczeństwa, przykładamy do tego szczególną wagę dbając o Waszych Podopiecznych.

Zachowując niepodważalną jakość produktów, dokładamy starań, aby były one dostępne w przystępnych cenach. Powyższe czynniki wraz z profesjonalną obsługą Klientów sprawiają, iż jesteśmy doceniani, otrzymując wyróżnienia i nagrody, a wśród nich: 

 

  • Złota Nagroda w konkursie Wybór Rodziców 2015 w kategorii „zabawki”, za rowerek biegowy DUPLO – nagroda o szczególnej wartości, gdyż przyznana przez Was – naszych Klientów.

 

  • Lider przedsiębiorczości 2014 – nagroda za innowacyjność, konkurencyjność oraz szczególną aktywność na rynku.

 

  • Lider przedsiębiorczości w 2015 roku – efekt dynamicznego rozwoju naszej firmy.

 

Ponadto, byliśmy również wyróżniani na targach handlowych:

  • Bike Expo w Kielcach.

 

  • For Babies w Czechach.

Marka tworzona z pasją

Milly Mally to marka, którą tworzymy z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz rozwojowej rozrywki maluchom oraz komfortu i spokoju ich rodzicom. Zaczynaliśmy w 2007 roku od sprzedaży wózków spacerowych, głównie na rynku lokalnym. Stopniowo poszerzaliśmy ofertę oraz teren działania. Z niewielkiej rodzinnej firmy w krótkim czasie przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo znane w całym kraju. Nie straciliśmy jednak pasji do pracy, którą wciąż wykonujemy w rodzinnej atmosferze. Musieliśmy jednak zwiększyć załogę, dlatego do zespołu dołączyło grono naszych przyjaciół.

Dzisiaj Milly Mally to kilkanaście kategorii produktów, a wśród nich różnorodne modele dostosowane do dzieci w różnym wieku, płci oraz odmiennych oczekiwaniach estetycznych. Inwestujemy w różnorodność, dając Klientom możliwość wyboru najbardziej odpowiadających im produktów.

Niewiarygodny sukces rowerków biegowych!

Nad produktami z wszystkich kategorii pracujemy równie ciężko, jednak niektóre z nich osiągają większy sukces niż inne. Absolutnym hitem są rowerki biegowe, które należy dziś uznać za nas produkt flagowy. W ofercie znajdują się rozmaite modele rowerków biegowych, które odróżnia wielkość, dodatkowe akcesoria oraz estetyka. Miarą sukcesu jest z pewnością nagroda „Choice of Parents” przyznana naszemu rowerkowi biegowemu DUPLO.

Nie spoczywamy na laurach, lecz stale udoskonalamy ofertę. Co najmniej raz na 2 lata zmieniamy szatę graficzną produktów. Nieustannie wypuszczamy na rynek nowe produkty, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Klientów. Stawiamy na jakość, ale też i oryginalność produktów. Pragniemy, aby nasze wyroby wyróżniały się pośród dziesiątek produktów innych producentów i jak na razie odnosimy na tym polu zdecydowane zwycięstwo. Projekty produktów to nasze autorskie pomysły, które powstają na bazie naszego doświadczenia oraz nieustannych konsultacji z Klientami. Wsłuchujemy się w Wasze głosy, poznając potrzeby i wyczucie estetyki naszych Klientów. W ten sposób tworzymy produkty dziecięce doceniane przez maluchów, jak i ich rodziców.

Początkowo działaliśmy jako niewielka firma, z czasem podbijając kolejne obszary polskiego rynku. Obecnie należymy do czołówki producentów w swojej kategorii, a jeśli chodzi o rowerki biegowe, jesteśmy zdecydowanymi liderami. Od pewnego czasu produkty marki Milly Mally są dostępne do nabycia także poza Polską, w innych krajach Unii Europejskiej.

Opinie zadowolonych klientów

Naszym celem jest sprostanie wszystkim potrzebom Klientów, a największą nagrodą ich pozytywne opinie. Cieszymy się z każdej oznaki docenienia, takiej jak choćby nagroda „Wybór Rodzica”, którą w 2015 roku otrzymał rowerek biegowy „Duplo”. Na co dzień otrzymujemy od Was wiele miłych wiadomości, w których doceniacie nasze starania o najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę nastawioną na zaspokojenie potrzeb Klienta. Poniżej z dumą zamieszczamy kilka opinii, które nam przesłaliście (pisownia oryginalna).