About us

Produkty Milly Mally cechują się wysoką jakością, o którą szczególnie dbamy od początku działalności naszej firmy. Chcemy, aby dzieci korzystające z naszych wyrobów, mogły się cieszyć nimi jak najdłużej, a to wszystko będąc całkowicie bezpiecznymi.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty, których otrzymanie wymaga przejścia najbardziej restrykcyjnych testów bezpieczeństwa, przykładamy do tego szczególną wagę dbając o Waszych Podopiecznych.

Zachowując niepodważalną jakość produktów, dokładamy starań, aby były one dostępne w przystępnych cenach. Powyższe czynniki wraz z profesjonalną obsługą Klientów sprawiają, iż jesteśmy doceniani, otrzymując wyróżnienia i nagrody, a wśród nich: 

 

  • Złota Nagroda w konkursie Wybór Rodziców 2015 w kategorii „zabawki”, za rowerek biegowy DUPLO – nagroda o szczególnej wartości, gdyż przyznana przez Was – naszych Klientów.

 

  • Lider przedsiębiorczości 2014 – nagroda za innowacyjność, konkurencyjność oraz szczególną aktywność na rynku.

 

  • Lider przedsiębiorczości w 2015 roku – efekt dynamicznego rozwoju naszej firmy.

 

Ponadto, byliśmy również wyróżniani na targach handlowych:

  • Bike Expo w Kielcach.

 

  • For Babies w Czechach.

Marka tworzona z pasją

Milly Mally to marka, którą tworzymy z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz rozwojowej rozrywki maluchom oraz komfortu i spokoju ich rodzicom. Zaczynaliśmy w 2007 roku od sprzedaży wózków spacerowych, głównie na rynku lokalnym. Stopniowo poszerzaliśmy ofertę oraz teren działania. Z niewielkiej rodzinnej firmy w krótkim czasie przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo znane w całym kraju. Nie straciliśmy jednak pasji do pracy, którą wciąż wykonujemy w rodzinnej atmosferze. Musieliśmy jednak zwiększyć załogę, dlatego do zespołu dołączyło grono naszych przyjaciół.

Dzisiaj Milly Mally to kilkanaście kategorii produktów, a wśród nich różnorodne modele dostosowane do dzieci w różnym wieku, płci oraz odmiennych oczekiwaniach estetycznych. Inwestujemy w różnorodność, dając Klientom możliwość wyboru najbardziej odpowiadających im produktów.

Niewiarygodny sukces rowerków biegowych!

Nad produktami z wszystkich kategorii pracujemy równie ciężko, jednak niektóre z nich osiągają większy sukces niż inne. Absolutnym hitem są rowerki biegowe, które należy dziś uznać za nas produkt flagowy. W ofercie znajdują się rozmaite modele rowerków biegowych, które odróżnia wielkość, dodatkowe akcesoria oraz estetyka. Miarą sukcesu jest z pewnością nagroda „Choice of Parents” przyznana naszemu rowerkowi biegowemu DUPLO.

Nie spoczywamy na laurach, lecz stale udoskonalamy ofertę. Co najmniej raz na 2 lata zmieniamy szatę graficzną produktów. Nieustannie wypuszczamy na rynek nowe produkty, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Klientów. Stawiamy na jakość, ale też i oryginalność produktów. Pragniemy, aby nasze wyroby wyróżniały się pośród dziesiątek produktów innych producentów i jak na razie odnosimy na tym polu zdecydowane zwycięstwo. Projekty produktów to nasze autorskie pomysły, które powstają na bazie naszego doświadczenia oraz nieustannych konsultacji z Klientami. Wsłuchujemy się w Wasze głosy, poznając potrzeby i wyczucie estetyki naszych Klientów. W ten sposób tworzymy produkty dziecięce doceniane przez maluchów, jak i ich rodziców.

Początkowo działaliśmy jako niewielka firma, z czasem podbijając kolejne obszary polskiego rynku. Obecnie należymy do czołówki producentów w swojej kategorii, a jeśli chodzi o rowerki biegowe, jesteśmy zdecydowanymi liderami. Od pewnego czasu produkty marki Milly Mally są dostępne do nabycia także poza Polską, w innych krajach Unii Europejskiej.

Opinie klientów

To co robimy – robimy dla Was. Dlatego bez waszych opinii poszukiwanie nowych rozwiązań jest niemożliwe. Dziękujemy za uznanie. Niezwykle cieszy nas nagroda „Choice of Parents” otrzymana za rowerek biegowy DUPLO. Na co dzień otrzymujemy wiele miłych wiadomości, w których oceniacie nasze starania o najwyższą jakość i wysoką jakość obsługi. Z dumą zamieszczamy kilka z nich.