O Nas

Produkty Milly Mally cechują się wysoką jakością, o którą szczególnie dbamy od początku działalności naszej firmy. Chcemy, aby dzieci korzystające z naszych wyrobów, mogły się cieszyć nimi jak najdłużej, a to wszystko będąc całkowicie bezpiecznymi.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty, których otrzymanie wymaga przejścia najbardziej restrykcyjnych testów bezpieczeństwa, przykładamy do tego szczególną wagę dbając o Waszych Podopiecznych.

Jesteśmy Milly Mally

Marka Milly Mally powstała w 2007 roku. Od samego początku wspieramy rodziców i ich pociechy oferując rozwiązania dostosowane do ich wspólnych potrzeb.

Oferujemy kilkanaście kategorii produktów dedykowanych dla dzieci w różnym wieku, zapewniających komfort i bezpieczeństwo, wspierających prawidłowy rozwój motoryczny. Wszystkie spełniają rygorystyczne wymagania norm europejskich. O jakość i funkcjonalność stale dba nasz wykwalifikowany zespół.

Nasze produkty są dostępne nie tylko na rynku polskim. Możemy pochwalić się ich dostępnością również w innych krajach UE.

 

 

  • Lider przedsiębiorczości 2014 – nagroda za innowacyjność, konkurencyjność oraz szczególną aktywność na rynku.

 

  • Lider przedsiębiorczości w 2015 roku – efekt dynamicznego rozwoju naszej firmy.

 

Ponadto, byliśmy również wyróżniani na targach handlowych:

  • Bike Expo w Kielcach.

 

  • For Babies w Czechach.

Jeszcze bardziej dla Was

Nieustannie obserwujemy świat wokół nas, śledzimy trendy, wektorem naszych działań są Wasze opinie. Proponujemy rozwiązania o atrakcyjnym designie i kolorystyce dostosowane do Waszych oczekiwań. Inwestujemy w różnorodność. Chcemy zapewnić Wam możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego produktu.
Stale wprowadzamy również nowe produkty, aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Rowerki biegowe on top!

Nad produktami z różnych kategorii pracujemy równie ciężko, jednak niektóre z nich mogą pochwalić się znacznie większą popularnością niż inne. Absolutnym hitem są rowerki biegowe, możemy z cała pewnością nazwać je naszym „produktem flagowym”.
Oferujemy Wam szeroki wybór modeli w różnych kategoriach wiekowych, materiałowych, kolorystyce. Miarą sukcesu jest z pewnością nagroda „Choice of Parents” przyznana naszemu rowerkowi DUPLO.

Opinie klientów

To co robimy – robimy dla Was. Dlatego bez waszych opinii poszukiwanie nowych rozwiązań jest niemożliwe. Dziękujemy za uznanie. Niezwykle cieszy nas nagroda „Choice of Parents” otrzymana za rowerek biegowy DUPLO. Na co dzień otrzymujemy wiele miłych wiadomości, w których oceniacie nasze starania o najwyższą jakość i wysoką jakość obsługi. Z dumą zamieszczamy kilka z nich.