Gdy śmieje się dziecko

śmieje się cały świat

Oryginalność

Produkty, które oferujemy, powstają dzięki projektom, przygotowanym przez naszych konstruktorów. Każdy nowy model dowolnego wyrobu jest niepowtarzalny i wyróżniający się na tle produktów obecnych na rynku.

Bezpieczeństwo

Wszystkie produkty z naszego asortymentu są w 100% bezpieczne, przez co Wasze pociechy mogą z nich czerpać maksimum radości, bez najmniejszych obaw. Potwierdzają to atesty przeprowadzone zgodnie z normami europejskimi.

Szczegółowość

Dbamy o każdy detal od etapu produkcji po sprzedaż, a także później utrzymujemy bliski kontakt z Klientami – np. poprzez media społecznościowe. Troszczymy się o szczegóły, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Najważniejszy jest klient

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Wam tylko najwyższej jakości produkty, a to wszystko w przystępnych cenach. Obniżamy koszty, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Wychodzimy z założenia, iż troska o Klienta jest drogą do sukcesu. Zapewniamy w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę. Wszystko to sprawia, iż posiadamy grono wiernych Klientów, którzy niezmiennie ufają nam od lat.

Nasza historia

Milly Mally to marka produktów dziecięcych powstała już w 2007 roku. Obecnie Milly Mally to jedna z marek należących do producenta i dystrybutora wyrobów przeznaczonych dla dzieci, jakim jest PM Invest Group.

Jesteśmy zespołem składającym się z rodziny i przyjaciół, który rowerki, wózki, łóżeczka i inne wyroby tworzy z pasją. W naszych działaniach kierujemy się nabywaną od kilkunastu lat profesjonalną wiedzą, jak i indywidualnymi doświadczeniami, pochodzącymi również z sprzed 2007 roku. Zaczynaliśmy od wózków spacerowych, które początkowo były jedynymi produktami w ofercie.

Od początku działalności systematycznie poszerzaliśmy naszą ofertę o takie produkty, jak: łóżeczka, kojce, leżaczki, hulajnogi, jeździki, konie na biegunach, krzesełka do karmienia i wiele innych. Przełomem było pojawienie siew asortymencie dwu- i trójkołowych rowerków biegowych, które z miejsca stały się hitem..

Opinie zadowolonych klientów

Naszym celem jest sprostanie wszystkim potrzebom Klientów, a największą nagrodą ich pozytywne opinie. Cieszymy się z każdej oznaki docenienia, takiej jak choćby nagroda „Wybór Rodzica”, którą w 2015 roku otrzymał rowerek biegowy „Duplo”. Na co dzień otrzymujemy od Was wiele miłych wiadomości, w których doceniacie nasze starania o najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę nastawioną na zaspokojenie potrzeb Klienta. Poniżej z dumą zamieszczamy kilka opinii, które nam przesłaliście (pisownia oryginalna).