• Pm Investment

pm_logo.png
Głównym przedmiotem działalności sklepu jest dostarczenie naszym klientom produktów ciekawych i o wysokiej jakości. Chcemy by nasi klienci oraz ich pociechy byli zadowoleni, że mogą bezpiecznie korzystać  z artykułów dostępnych na naszej stronie.

Sklep działa od początku 2006 roku, stale się rozwijamy i wdrażamy nowe pomysły, by cieszyć naszych małych, ale najważniejszych klientów - dzieci. Słowa Janusza Korczaka towarzyszą nam na co dzień i pozostają mottem naszej pracy.
Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!  Prawda? 

DSC_4720.jpg


W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim produkty polskiej marki Milly Mally. Marka ta cieszy się dużym uznaniem wśród kupujących, którzy chętnie wracają do jej ponownego zakupu. Możliwość sprawienia radości z korzystania z oferowanych przez nas artykułów jest dla nas największą wartością.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: wózki spacerowe, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, leżaki, kołyski, foteliki samochodowe, rowerki trójkołowe, rowerki biegowe, hulajnogi, jeździki i wiele innych. Wszystkie te produkty wykonywane są zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Producenci starają się bezustannie podnosić ich jakość oraz rozbudowywać gamę kolorystyczną.

Duży nacisk kładziemy na oryginalność produktów dostępnych na stronie. Chcemy promować innowacyjność w konstrukcji oraz nowoczesny design wśród artykułów dla dzieci, dlatego na naszej stronie dostępne są najciekawsze produkty.

W sprzedaży mamy takie marki jak: Kiddieland, Carrera, Viga, Qplay, Intex, Bestway. 

Naszym hitem są niewątpliwie rowerki biegowe dla dzieci

Rowerki biegowe marki Milly Mally zyskały szerokie grono odbiorców i zadowolonych małych użytkowników. Od wielu lat znajdujemy się w czołówce producentów uznanych na rynku – niejednokrotnie na podium.
Największym uznaniem dla naszych rowerków była przyznana naszemu rowerkowi „Duplo” Złoto w konkursie „Wybór Rodziców”.
Nasze produkty wyróżniały się na rynku Polskim jak i Europejskim nie tylko oryginalnością i jakością. Stale rozbudowywana oferta produktowa oraz produkty będące odpowiedzią na potrzeby klientów zyskały rzeszę fanów i odbiorców.

Naszym głównym celem jest promocja marki Milly Mally, kładziemy duży nacisk na oryginalność tworzonych przez nas produktów. Korzystając z osobistych doświadczeń i uważnie słuchając opinii klientów, staramy się wraz z naszą grupą projektową stale udoskonalać nasze produkty, które stale udoskonalamy zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa oraz nową szatę graficzną. Wszystkie wzory marki Milly Mally są projektowane wedle naszego pomysłu, dlatego też na bieżąco możemy odpowiadać na potrzeby i zmieniające się trendy na rynku.

Przede wszystkim jesteśmy uznanym producentem marki Milly Mally, aczkolwiek w dystrybucji posiadamy inne znane marki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie marki jak: VIGA, CARRERA, KIDDIELAND czy BESTWAY.

DSC_4631.jpg

Nagrody i wyróżnienia

PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa na przestrzeni lat działania zdobyła wyróżnienia i nagrody – które są potwierdzeniem iż nasze produkty spełniają oczekiwania klientów jak i partnerów handlowych.

 W 2014 roku z dumą odebraliśmy następujące nagrody:

  • Targi Bike-Expo Kielce – Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego.
  • „Lider Przedsiębiorczości Roku 2014” –Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe.

Następnie w 2015 roku:

  • Targi Baby Boom w Bukareszcie  – Byliśmy jedynymi wystawcami z Polski.
  • „Wybór Rodziców 2015”  – Otrzymaliśmy Złotą nagrodę w kategorii zabawka, nagrodzony został nasz rowerek biegowy DUPLO – była to dla nas szczególnie ważna nagroda gdyż przyznawana przez Klientów.
  • Targi For Babies w Czechach – Otrzymaliśmy wyróżnienie za stoisko.
  • „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015” – Drugi rok z kolei zdobyliśmy tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe.

Wszystkie zdobyte nagrody i wyróżnienia są owocem naszej pracy w którą wkładamy całe serce. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane były zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa, oraz posiadały normom Europejskim.

Najwyższa jakość, bezpieczeństwo oraz przystępna cena – to wszystko łączą w sobie oferowane przez naszą firmę produkty.

PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa
ul. Podkowy 18
04-937 Warszawa
NIP: 5322046134

Adres korespondencyjny: Łukówiec 98, 05-480 Karczew, Poland
NIP 5322049517, REGON 147423590, KRS 0000523444

BNP Paribas Bank Polska S.A.
SWIFT: PPABPLPKXXX
PLN account nr: PL79 1750 0009 0000 0000 3868 1109
EURO account nr: PL67 1750 0009 0000 0000 3845 3084
USD account nr: PL55 1750 0009 0000 0000 3845 3106


Projekt-bez-nazwy-1-.jpg